Metalci iz kraševa.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metalci iz kraševa.

Mi smo metalci iz kraševa ali naš forum nije samo o metalu nego skoro o svemu pa s toga navalite pišite i registrirajte se...svatko je dobro došao.
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najboljih 10 igara svih vremena.

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Sorc
WeBmAsTeR
WeBmAsTeR
Sorc


Broj postova : 523
Join date : 20.03.2008
Age : 29
Lokacija : Virovitica

Najboljih 10 igara svih vremena. Empty
PostajNaslov: Najboljih 10 igara svih vremena.   Najboljih 10 igara svih vremena. Icon_minitimepet tra 04, 2008 3:09 pm

Mojih top 10 igara

1. Metal Slug (Igra je pre kratka oko sat vremena treje ali je pre zabavna zaslužuje prvo mjesto)
2. Assassins Creed (po mojem nišljenju najbolja igra prošle godine i najbolja igra nove generacije i zaslužuje ovo mjesto)
3. God Of War (meni najbolja igra tog žanra i najbolji nastavak u serijalu zaslužuje ovo mjesto)
4. Medievil 2 (kao i metal slug igra predprošle generacije samo duža i žabavna igra žaslužuje i bolje mjesto od ovog)
5. Tekken 3 (isto iz predpriošle generacije igra najbolji nastavak u tekken serijalu zaslužuje ovo mjesto)
6. Kula World (isto igra iz predprošle generacije ali pre zabavna i trebaš biti jako jako pametan da ju završiš)
7. Call Of Duty 4 (što reći osim pohvala i da je zaslužio ovo mjesto)
8. Dyna Blaster (pre stara igra iz 1991 godine ali dots dugačka dobra i teška za ono vrijeme tako da zaslužuje ovo mjesto)
9. Perfect Dark Zero (super igra Xbox 360 exkluziva i po mojem mišljenju najbolja xbox360 igra)
10. Quake 2 (igra predprošle generacije super igra dost duga zaslužuje biti u top 10 igara)
[Vrh] Go down
http://crogamers.top-forum.net
_svizac_

_svizac_


Broj postova : 193
Join date : 21.03.2008

Najboljih 10 igara svih vremena. Empty
PostajNaslov: Re: Najboljih 10 igara svih vremena.   Najboljih 10 igara svih vremena. Icon_minitimepet tra 04, 2008 4:26 pm

istina rulez
[Vrh] Go down
 
Najboljih 10 igara svih vremena.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Metalci iz kraševa. :: Filmovi/igre :: Igre za konzole-
Forum(o)Bir: