Metalci iz kraševa.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metalci iz kraševa.

Mi smo metalci iz kraševa ali naš forum nije samo o metalu nego skoro o svemu pa s toga navalite pišite i registrirajte se...svatko je dobro došao.
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Brdski biciklizam

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
_svizac_

_svizac_


Broj postova : 193
Join date : 21.03.2008

Brdski biciklizam Empty
PostajNaslov: Brdski biciklizam   Brdski biciklizam Icon_minitimepon tra 14, 2008 9:57 pm

To je sport koji ja treniram....Zabavan je jako.....Samo treba biti oprezan sa tim sportom...A i dosta je skup.....Meni relativno dobro ide....Prošli tjedan sam osvojio 2. mjesto na županijskoj utrci....



Naziv "brdski biciklizam" ili "montibajking" (od engleskog izraza mountain-biking) odnosi se na svaku vožnju naročito dizajniranim terenskim biciklom (brdski bicikl, mountain bike) izvan izgrađenih prometnih pravaca. To se ponajprije odnosi na brdske i šumske puteljke, ali i na urbana područja gdje god se zahtijeva vještina terenske vožnje (npr. niz stepenice, u parkovima). Popularnost ove relativno mlade grane biciklizma, kako u rekreativnom, tako i u natjecateljskom smislu, u neprestanom je porastu, a sam brdski bicikl, zbog svoje robusnosti, udobnosti i praktičnog dizajna, sve više iz svakodnevne uporabe istiskuje druge vrste bicikala. Čak štoviše, velika većina korisnika uopće ne koristi brdski bicikl kao sportski rekvizit nego isključivo kao prijevozno sredstvo.


Zadnja promjena: _svizac_; pon tra 14, 2008 10:10 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
_svizac_

_svizac_


Broj postova : 193
Join date : 21.03.2008

Brdski biciklizam Empty
PostajNaslov: Re: Brdski biciklizam   Brdski biciklizam Icon_minitimepon tra 14, 2008 9:58 pm

To je bicikl koji vozim po gradu
Brdski biciklizam Trek3711
[Vrh] Go down
_svizac_

_svizac_


Broj postova : 193
Join date : 21.03.2008

Brdski biciklizam Empty
PostajNaslov: Re: Brdski biciklizam   Brdski biciklizam Icon_minitimepon tra 14, 2008 10:04 pm

Ovoj je moj bicikl od kluba, taj bicikl smije samo vozit na utrci....Skup je ko vrag
Brdski biciklizam Mounta10
[Vrh] Go down
_svizac_

_svizac_


Broj postova : 193
Join date : 21.03.2008

Brdski biciklizam Empty
PostajNaslov: Re: Brdski biciklizam   Brdski biciklizam Icon_minitimepon tra 14, 2008 10:05 pm

evo par slika sa utrka...to su seniori iz našeg kluba....5 su u hrvatskoj
Brdski biciklizam Mtb10
Brdski biciklizam 20070310
Brdski biciklizam Matej10
[Vrh] Go down
¤addicted to metal¤
¤siNNer¤
¤siNNer¤
¤addicted to metal¤


Broj postova : 470
Join date : 20.03.2008
Age : 30
Lokacija : virovitica-krasevo

Brdski biciklizam Empty
PostajNaslov: Re: Brdski biciklizam   Brdski biciklizam Icon_minitimepon tra 14, 2008 10:35 pm

ja bih se prijavio u taj klub.....al tek kasnije..kanim kupit bicikl HEAD marke za nekih 3000kn u 5-6mj....zakon je sport..al katkad dođeš krvav i blatan kuć...ko će oprat veš...a?? Very Happy
[Vrh] Go down
http://metalacizvtc.blog.hr
_svizac_

_svizac_


Broj postova : 193
Join date : 21.03.2008

Brdski biciklizam Empty
PostajNaslov: Re: Brdski biciklizam   Brdski biciklizam Icon_minitimepon tra 14, 2008 10:53 pm

oprat će ga mama ili ako imaš žena lol!
[Vrh] Go down
_svizac_

_svizac_


Broj postova : 193
Join date : 21.03.2008

Brdski biciklizam Empty
PostajNaslov: Re: Brdski biciklizam   Brdski biciklizam Icon_minitimeuto tra 15, 2008 10:58 am

HEAD su dosta loši, nemoj si te uzimat....ako uzimaš za vožnju po gradu onda si uzmi FUJI Majmun
[Vrh] Go down
Sponsored content





Brdski biciklizam Empty
PostajNaslov: Re: Brdski biciklizam   Brdski biciklizam Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Brdski biciklizam
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Metalci iz kraševa. :: Sport :: Ostali sportovi-
Forum(o)Bir: