Metalci iz kraševa.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metalci iz kraševa.

Mi smo metalci iz kraševa ali naš forum nije samo o metalu nego skoro o svemu pa s toga navalite pišite i registrirajte se...svatko je dobro došao.

Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

što mislite o hrvatsjkim i okolnim metal benovima..koji su vam onak naj?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
¤addicted to metal¤
¤siNNer¤
¤siNNer¤
¤addicted to metal¤

Broj postova : 470

što mislite o hrvatsjkim i okolnim  metal benovima..koji su vam onak naj? Empty
PostajNaslov: što mislite o hrvatsjkim i okolnim metal benovima..koji su vam onak naj?   što mislite o hrvatsjkim i okolnim  metal benovima..koji su vam onak naj? Icon_minitimepon tra 14, 2008 11:17 pm

meni je od black metala poznat jedino kult perunov..ocjena od 1-10 bi bila 5,5....
a i znam za grupu pod nazivom Alogia iz srbije....sviraju power metal....zakon su....ima spot na youtube-u
inciter,we come one,big rock,soundbringer,vega,monolit su grupe koje su mi odlične također...naravno sve grupe su hrvatske i mislim da soundbringer,inciter imaju šanse da postanu popularni u vrlo malome roku zato što odlično sviraju....
[Vrh] Go down
http://metalacizvtc.blog.hr
satan´s master

satan´s master

Broj postova : 420

PostajNaslov: Re: što mislite o hrvatsjkim i okolnim metal benovima..koji su vam onak naj?   što mislite o hrvatsjkim i okolnim  metal benovima..koji su vam onak naj? Icon_minitimeuto tra 15, 2008 6:49 am

slušam samo kult perunov i battlecrown...od hrvatskih..ostalo niš...
[Vrh] Go down
http://nosgoth.dogoo.us/index.htm
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: što mislite o hrvatsjkim i okolnim metal benovima..koji su vam onak naj?   što mislite o hrvatsjkim i okolnim  metal benovima..koji su vam onak naj? Icon_minitimeuto tra 15, 2008 3:01 pm

NIŠT.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: što mislite o hrvatsjkim i okolnim metal benovima..koji su vam onak naj?   što mislite o hrvatsjkim i okolnim  metal benovima..koji su vam onak naj? Icon_minitime

[Vrh] Go down

što mislite o hrvatsjkim i okolnim metal benovima..koji su vam onak naj?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koji vam je Metal bend najbolji?
» Koji vam je najbolji Thrash Metal album?
» Koji vam je najbolji Power Metal bend od ovih?